Vyhledat

Dracula Fight Night 2 bude 29. februára 2020 na Štiavničkách

Do Banskej Bystrice sa vracia špičkový thajský box. Dracula Fight Night 2 už o necelý mesiac na Štiavničkách!

Vlaňajší prvý galavečer Dracula Fight Night (DFN) v banskobystrickej Športovej hale Dukla na Štiavničkách zožal obrovský úspech. Uchvátil obecenstvo a vypredal celú halu, ktorá mala možnosť vidieť strhujúce zápasy v boxe, thajskom boxe, MMA (Mixed Martial Arts zmiešané bojové umenia) alebo K1 (kickbox).

Už v sobotu 29. februára 2020 bude mať verejnosť možnosť opäť nahliadnuť do priestorov Športovej haly Dukla na novodobých „gladiátorov“, ktorí v ringu nechajú všetko pre výhru. Samozrejme došlo aj k novým dohodám medzi projektom DFN a najprestížnejšia organizáciou thajského boxu na svete organizáciou World Muay Thai Council (WMC) a na DFN 2 budeme mať možnosť vidieť aj zápasy Professional Muay Thai League (PML)

„PML je novovzniknutý projekt pod záštitou Slovenskej Muay Thai Asociácie (SMTA) a svetovej organizácie WMC. V skratke je to turnaj, kde sú v každej váhovej kategórii šyria zápasníci zápasiaci štýlom „každý s každým“ a najlepší dvaja v tabuľke sa potom stretnú v boji vypísanom na 5 kôl po 3 minúty o WMC opasok,“

hovorí hlavný promotér a legenda thajského boxu  Vladimír „Dracula“ Moravčík.

Na DFN 2 sa okrem iných predstavia aj zápasníci svetovej extratriedy – majstri sveta v thajskom boxe Jakub Benko a Jozef „Joky“ Janotík, vychádzajúca hviezda československej scény Andreas “Snoopy” Čehovský, brnianska lokomotíva“ Radek „Ruchy“ Roušal, majster SMTA Ligy 2018/19 Marek Luštiak, majster SMTA Ligy 2017/18 a domáci obľúbenec Richard „Apache“ Dobrotka, trenčiansky šampión Lukáš Mandinec a mnoho ďalších skvelých bojovníkov.

Mimo zápasov thajského boxu a K1 sa na DFN 2 uskutočnia aj dva zápasy pod pravidlami klasického boxu, pričom jeden z nich prinesie atraktívny súboj ťažkých váh. V predzápasoch celého galavečera sa predstavia aj študenti Strednej športovej školy v Banskej Bystrici, na ktorej už tretí rok beží štúdium bojových umení.

Brány podujatia sa otvárajú o 16:00 hod., predzápasy začínajú od 17:00 hod. a hlavná karta od 18:00 hod. Lístky na túto veľkolepú show si môžete zakúpiť na portáli https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/dracula-fight-night-2-2020-02-29/ alebo priamo v Šport Zóne na Rudohorskej 31 (sídlisko Rudlová – Sásová).

A takto to vyzeralo na Dracula Fight Night 1 na Štiavničkách 5. októbra 2019:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=10&v=to81Os6S-Aw&feature=emb_logo


26 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše