Vyhledat

Dracula Fight Night má premiéru v sobotu 5. októbra 2019 na Štiavničkách

Aktualizace: 14. říj 2019

Novovzniknutá organizácia DFN pod vedením najúspešnejšieho slovenského zápasníka v thajskom boxe a kickboxe Vladimíra „Draculu“ Moravčíka prinesie do Banskej Bystrice profesionálne zápasy v thajskom boxe, MMA, kickboxe a boxe. Úvodný Dracula Fight Night sa uskutoční v sobotu 5. októbra v Športovej hale Dukla na Štiavničkách.

Na podujatí sa predstavia prevažne domáci zápasníci z klubu Dracula Gym v zápasoch pod pravidlami Muaythai, K1, MMA a Box – Joky Janotík, Richard Dobrotka, Andy Čehovský, Grizz Ly, Attila Garamszeghy II, Marek Luštiak, Adrian Babela, Ján Vaľovčík, Michael Holý, Pavol Koreň, Veronika Smolková, Martin Štefíček, v zápasovej premiére Oliver Donoval a  ďalšie  talenty domácej bojovej scény.

Priestor dostanú aj študenti triedy úpolových športov Strednej športovej školy v Banskej Bystrici a v zápase MMA sa predstaví všestranný a populárny Vlastislav Čepo, majster Slovenska v profesionálnom boxe z roku 2018.

„Moderátorom našich podujatí DFN bude Marek “Polo” Polomský. Tento charizmatický fešák Vás bude sprevádzať našou show a my sme presvedčení, že Vás to bude baviť,“

hovorí promotér bystrického bojového večera  Vladimír „Dracula“ Moravčík.

Zápasový program bude sprevádzať svetelná a audiovizuálna show. Zápasy plné adrenalínu a emócii – to bude Dracula Fight Night v sobotu 5. októbra 2019 od 18:00 hod. v Športovej hale Dukla na Štiavničkách.

Vstupenky na toto atraktívne podujatie je možné zakúpiť v sieti Predpredaj.sk na https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/dracula-fight-night-2019-10-05/ alebo osobne v Dracula Gyme – Šport Zóna Rudohorská 31, Banská Bystrica .

Autor: (dem), Foto: Dracula Gym a DFN

zdroj: https://www.bystricoviny.sk/bystricoviny-tv/dracula-fight-night-ma-premieru-v-sobotu-5-oktobra-2019-na-stiavnickach/

95 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše