Vyhledat

Vlasto „EL Chapo“ Čepo na Dracula Fight Night v Bystrici

Už túto sobotu 5. októbra 2019 o 18:00 hod. v Športovej hale Dukla na Štiavničkách uvidíme v rámci úvodného galavečera Dracula Fight Night v ringu aj vychádzajúcu  hviezdu, ktorou je Vlasto „EL Chapo“ Čepo.

Tu je zápasová bilancia tohto mladého talentovaného bojovníka žijúceho v Banskej Bystrici:

profesionálny majster SR v poloťažkej váhe v boxe

6 výhier ( z toho 5 KO ), jedna prehra v profi boxe

8 výhier, 1 prehra, 2 remízy v amatérskom boxe

1 výhra v thajskom boxe

1 výhra v K 1

2 výhry v profi MMA

Pred poduajtím Dracula Fight Night, ktoré organizuje svetový thajboxer Vladimír „Dracula“ Moravčík, sme sa s Vlastom „EL Chapo“ Čepom krátko porozprávali.

Momentálne žiješ v Banskej Bystrici. Kde si sa narodil a prečo si sa rozhodol práve pre mesto pod Upínom?

Narodil som sa v Novom Sade v Srbsku, kde som žil 12 rokov a potom sme sa s rodinou presťahovali na Slovensko a ja som sa usadil tu v Banskej Bystrici.

Ako dlho sa venuješ bojovým športom a prečo si si vybral nakoniec MMA, keďže si bol úspešný v boxe a podobne si skúsil aj thajský box s kickboxom?

Bojovým športom sa venujem zhruba 10 rokov a posledné 3 roky aktívne zápasím. Pravidlá MMA mi sedia najviac, pretože je to taký komplexný typ boja sú tam povolené všetky údery a ja sa rád bijem – bojujem.

Najbližšie Ťa môžu diváci vidieť už túto sobotu 5. októbra v Športovej hale Dukla na Štiavničkách v jednom z hlavných zápasov večera na podujatí Dracula Fight Night. Aké máš očakávania od tohto podujatia, ktoré organizuje Vladimír „Dracula“ Moravčík s jeho novou organizáciou DFN?

Myslím si že to bude podujatie na veľmi vysokej úrovni. Na organizácii tohto podujatia vidieť kvalitnú prácu, ktorá ho zdobí aj z jeho športovej kariéry. Dracula so svojim tímom pripravuje fakt skvelú show.

Ako prebieha Tvoja príprava?

Na tento zápas sa pripravujem pod vedením môjho trénera a kamaráta Sama Kontriša. Celý tréningový proces so mnou absolvuje môj sparringpartner a kamarát Marek Mazúch. Práve som sa vrátil z tréningového kempu v Záhrebe z American Top Teamu a poslednú časť už doladím v domácom prostredí.

A čo vieš o svojom súperovi?

O súperovi viem len toľko, že je to bojovník, nič nedá zadarmo a určite to bude riadna prestrelka, tak ako to mám rád a myslím, že zápas skončí predčasne. Jeho posledné dva zápasy skončili výhrou v prvom kole a ja ho idem stopnúť.

V čom vidíš rozdiel medzi prípravou v domácom prostredí a zahraničným kempom?

Rozdiel je v inom štýle trénovania. V tých veľkých kluboch ako je ATT, sa nachádza veľa kvalitných sparringpartnerov z najlepších svetových organizácii v mojej váhe.

Pre väčšinu bojovníkov je snom dostať do UFC. Je to tak aj u Teba?

U mňa je podstatné, aby mi slúžilo zdravie a tým pádom môžem absolvovať čo najviac zápasov. Chcel by som časom dostať do jednej z tých TOP organizácii sveta a porážať všetkých súperov, ktorých mi postavia.

Na záver môžeš niečo odkázať svojim fanúšikom?

Ďakujem a vážim si každého človeka čo mi úprimne fandí, ktorý ma chodia podporovať na moje zápasy. Nemôžem zabudnúť poďakovať tiež všetkým čo mi akokoľvek pomáhajú v mojej športovej kariére.

Ďakujeme za rozhovor.

Autor: (dem), Foto: ilustračné

zdroj: https://www.bystricoviny.sk/titulka/vlasto-chapo-cepo-vychadzajuca-hviezda-na-dracula-fight-night/

55 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše